OSPST PFTA

Strzelectwo terenowe

Global

Kilka konkurencji strzeleckich rozgrywanych przy użyciu karabinów pneumatycznych (popularnie zwanych wiatrówkami). >>>

FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 8 do 50 metrów - najczęściej w postawie siedzącej. >>>

HUNTER FIELD TARGET

Global

Zawodnik strzela do celów umieszczonych na dystansie od 7 do 42 metrów - najczęściej
w postawie leżącej. >>>

Silhouette

Global

Zawodnik strzela z postawy stojącej do czterech grup małych figurek (po 5 szt.) ustawionych na czterech dystansach. >>>

Wyniki organizowanych zawodów międzynarodowych


Mistrzostwa Świata Field Target organizowane pod patronatem OSPST PFTA:


Mistrzostwa Świata Hunter Field Target organizowane pod patronatem OSPST PFTA:

  • Mistrzostwa Świata Hunter Field Target 2019 (Kalety), organizator Hunter Team Śląsk | [POBIERZ]

Mistrzostwa Europy Hunter Field Target organizowane pod patronatem OSPST PFTA:

  • Mistrzostwa Europy Hunter Field Target 2016 (Łódź), organizator OSPST PFTA | [POBIERZ]
  • Mistrzostwa Europy Hunter Field Target 2012 (Dolina Będkowska k. Krakowa), organizator KKST | [LINK DO WYNIKÓW NA STRONIE EHFTC]

II Mistrzostwa Świata Hunter Field Target, Kalety, 2019 (226 zawodników) | [POBIERZ WYNIKI]

PCP
1. Dariusz Kida

2. Janusz Pelucha
3. Witold Bojanowski
(...)
6. Piotr Remiszewski
7. Damian Orzoł
(...)
9. Tomasz Cielepak

SPRINGER
1. Sławomir Opiela
2. Sławomir Wiśniewski
3. Piotr Knysak
4. Tomasz Marszałek
(...)
6. Andrzej Przybysz

JUNIOR
1. Matej Grega (Słowacja)
2. Marie Kvapilova (Czechy)
3. Dominik Simicek (Czechy)

LADY
1. Agnieszka Pawlak
2. Marta Ruzickova (Czechy)
3. Dorota Raczkiewicz

VETERAN
1. Krzysztof Ćwik
2. Ireneusz Góral
3. Ales Mikulecky (Czechy)

NATIONAL TEAM
1. Polska
2. Czechy
3. Wielka Brytania


XXVIII Mistrzostwa Świata Field Target, Łazy, 2018 (313 zawodników) | [POBIERZ WYNIKI]

PCP
1. Ferenc Sas (Węgry)

2. Mark Bassett (Walia)
3. Gianni Fabianelli (Włochy)
(...)
11. Dariusz Drewing

SPRINGER
1. John Farbrother (Anglia)
2. Ferenc Tóth (Węgry)
3. Andres Mikfelt (Estonia)

JUNIOR PCP
1. Adam Komoráš (Słowacja)
2. Denis Šramo (Słowacja)
3. Filip Sisolak (Słowacja)

LADY PCP
1. Ana Pereira (Portugalia)
2. Lauren Parsons (USA)
3. Nadezhda Gergushka (Bułgaria)

LADY SPRINGER
1. Regina Burvienė (Litwa)
2. Heli Jalakas (Estonia)
3. Renata Cesnokova (Łotwa)

VETERAN PCP
1. Greg Sauve (USA)
2. Guido Kuppens (Belgia)
3. Richard Beaugie (Walia)

VETERAN SPRINGER
1. Dan Horrocks (Walia)
2. Nicholas Mantziafos (Grecja)
3. Heli Jalakas (Estonia)

NATIONAL TEAM PCP
1. Hiszpania
2. Anglia
3. Węgry

NATIONAL TEAM SPRINGER
1. USA
2. Niemcy
3. Anglia


II Mistrzostwa Europy Hunter Field Target, Łódź, 2016 (185 zawodników) | [POBIERZ WYNIKI]

PCP
1. Richard Woods (Wielka Brytania)

2. Vaclav Sejpka (Czechy)
3. Tomasz Kocemba
(...)
7. Krzysztof Siuda
7. Damian Orzoł

SPRINGER
1. Rafał Zych
2. Kyle Hampton (Wielka Brytania)
3. Krystian Gliszczyński
4. Tomasz Kocikowski
5. Tomasz Marszałek

JUNIOR
1. Tobiáš Dygrýn (Czechy)
2. Eliška Krausová (Czechy)
3. Antek Kociołek

LADY
1. Jennie Stone (Wielka Brytania)
2. Marta Ruzickova (Czechy)
3. Danuta Markisz

VETERAN
1. Józef Białek
2. Stanisław Krysa
3. Svatopluk Koudelka (Czechy)

NATIONAL TEAM

1. Wielka Brytania
2. Czechy
3. Polska


I Mistrzostwa Europy Hunter Field Target, Dolina Będkowska k. Krakowa, 2012 (139 zawodników) | [LINK DO WYNIKÓW]

PCP
1. Marek Wierzbinka

2. Martin Krupka (Czechy)
3. Paweł Minorowicz
4. Roman Harasim
(...)
6. Błażej Gąsior
7. Gerard Cebula
8. Tomasz Cielepak
9. Mirosław Maciejewicz
10. Janusz Chojnicki

SPRINGER
1. Istvan Fejes-Tóth (Węgry)
2. Dariusz Kida
3. Krzysztof Siuda
(...)
5. Stefan Szczepańczyk
6. Emil Wójcik

JUNIOR
1. Weronika Klimunt
2. Szymon Bojanowski
3. Daniel Szabo (Węgry)

LADY
1. Jolanta Wiśniewska
2. Katarzyna Wierzbinka
3. Aleksandra Rak

NATIONAL TEAM

1. Polska
2. Czechy
3. Węgry


XVI Mistrzostwa Świata Field Target, Morsko, 2006 (146 zawodników) | [LINK DO WYNIKÓW]

PCP
1. James Osborne (Anglia)

2. Andrew Calpin (Anglia)
3. Jason John Guthrie (RPA)
(...)
8. Marek Wesołowski

SPRINGER
1. Andrew Idris Kays (Norwegia)
2. Tom Egil Overland (Norwegia)
3. Gabor Korom (Węgry)

JUNIOR PCP
1. John Costello (Anglia)
2. Craig McDonald (Anglia)
3. Piotr Bajraszewski

JUNIOR SPRINGER
1. Gediminas Vasiliauskas (Litwa)

LADY PCP
1. Galina Yakushina (Rosja)
2. Beryl Noon (Anglia)
3. Claire Spencer (Anglia)

NATIONAL TEAM PCP
1. Anglia
2. RPA
3. Polska

PFTA PROMO

Społeczność

forum-bron.pl

KONTAKT

OSPST PFTA

Paweł Grabowski

ul. Sosnowiecka 30B/9

31-345 Kraków

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regon: 146236637

NIP: 113-285-81-92

Jesteś tutaj: Home ZAWODY PFTA Zawody międzynarodowe Wyniki