Kalendarz strzelecki
-
Niedziela, 15 styczeń 2017 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy, Puchar DSSR: I eliminacja Pucharu Zimowego, ŚKS DSSR, Jaworzno (Strzelnica Miejska) -
Niedziela, 15 styczeń 2017 9:00 - 3:00
Liga Zimowa WSST: III eliminacja - Środek Ligi Zimowej, WSST Strzelec, okolice Poznania -
Niedziela, 22 styczeń 2017 9:00 - 3:00
Inne: Piknik zimowy FHC, Chomik Project, Wrocław -
Niedziela, 29 styczeń 2017 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy: II eliminacja Pucharu Zimowego, HFT Beskydští Vzduchovkáři, Bohumin (fabryka JSB, Czechy)
-
Niedziela, 12 luty 2017 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy, Puchar Hunterów: III eliminacja Pucharu Zimowego, Hunter Team, Zabrze (Kąpielisko Leśne) -
Niedziela, 12 luty 2017 9:00 - 3:00
Liga Zimowa WSST: IV eliminacja - Spotkanie Walentynkowe, WSST Strzelec, okolice Poznania -
Niedziela, 19 luty 2017 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: I eliminacja Puchar Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 26 luty 2017 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy, Puchar DGST Beaver: IV eliminacja Pucharu Zimowego, DGST LOK Beaver, Mikstat (Ośrodek Mikstat Las)
-
Niedziela, 05 marzec 2017 9:00 - 3:00
Inne: Operacja Stalingrad, ŁGS Orzeł LOK, Moszczenica k. Łodzi (?) -
Niedziela, 12 marzec 2017 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy, JURAjski Puchar Terenowy: V eliminacja Pucharu Zimowego, KSP JURA LOK, Łazy (Zalew) -
Niedziela, 19 marzec 2017 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: II eliminacja Puchar Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 26 marzec 2017
Liga Zimowa WSST: V eliminacja - Wielki Finał Ligi Zimowej, WSST Strzelec, Fort 6
-
Sobota, 01 kwiecień 2017 - Niedziela, 02 kwiecień 2017 10:00 - 3:00
Puchar PFTA: I eliminacja Pucharu PFTA, WIKING, Szczecin -
Niedziela, 02 kwiecień 2017 10:00 - 3:00
Puchar WKFT: I eliminacja Pucharu WKFT, WKFT, Poligon Wesoła k. Warszawy -
Sobota, 22 kwiecień 2017 9:00 - 3:00
Puchar DSSR: Zawody Multi-konkurencyjne DSSR HFT/FT, ŚKS DSSR, Jaworzno (?) -
Niedziela, 23 kwiecień 2017 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: III eliminacja Puchar Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Sobota, 29 kwiecień 2017 9:00 - 3:00
Puchar Polsko-Czeski: I eliminacja Pucharu Polsko-Czeskiego HFT, CAFTA, Starkov, Czechy -
Niedziela, 30 kwiecień 2017 - Poniedziałek, 01 maj 2017 9:00 - 3:00
Puchar Konfederacji Zachodniej, Puchar DGST Beaver: Mistrzostwa Dolnego Śląska, DGST LOK Beaver, Mikstat (Ośrodek Mikstat Las)
-
Sobota, 06 maj 2017 - Niedziela, 07 maj 2017 10:00 - 3:00
Puchar PFTA: II eliminacja Pucharu PFTA, SG3M, Kolibki -
Sobota, 13 maj 2017 9:00 - 3:00
Inne: Wiosenne Zawody HFT "Tawerniaki 2017", LOK Koło Strzelectwa Terenowego E-TAWERNA, Bojanów -
Niedziela, 21 maj 2017 9:00 - 3:00
Inne: Wiosenne zawody FHC, Chomik Project, Góra Śląska/Wyszanów -
Sobota, 27 maj 2017 - Niedziela, 28 maj 2017 9:00 - 4:00
Zawody międzynarodowe: FT Slovak Open, Slovak Airgun Field Target Association (SAFTA), Skýcov, Słowacja -
Niedziela, 28 maj 2017 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: IV eliminacja Puchar Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek
-
Sobota, 03 czerwiec 2017 - Niedziela, 04 czerwiec 2017 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: FT Polish Open, Warszawski Klub Field Target (WKFT), Jachranka -
Niedziela, 04 czerwiec 2017 9:00 - 3:00
Puchar Hunterów: II eliminacja Pucharu Hunterów, Hunter Team, Kalety -
Sobota, 10 czerwiec 2017 - Niedziela, 11 czerwiec 2017 9:00 - 3:00
Puchar Polsko-Czeski: Zlot strzelecki w Bohuminie, CAFTA, Bohumin, Czechy -
Sobota, 17 czerwiec 2017 - Niedziela, 18 czerwiec 2017 9:00 - 3:00
Puchar PFTA, JURAjski Puchar Terenowy: Mistrzostwa Polski FT/HFT/nHFT/Silhouette, KSP JURA, Kanion w Niegowonicach (Łazy) -
Niedziela, 25 czerwiec 2017 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: V eliminacja Puchar Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek
-
Niedziela, 02 lipiec 2017 10:00 - 3:00
Puchar WKFT: II eliminacja Pucharu WKFT, WKFT, Poligon Wesoła k. Warszawy -
Niedziela, 09 lipiec 2017 10:00 - 3:00
Puchar PFTA, Puchar DGST Beaver: V eliminacja Pucharu PFTA, DGST LOK Beaver, Mikstat -
Czwartek, 13 lipiec 2017 - Niedziela, 16 lipiec 2017 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Europy FT, BDS Field Target, Marienberg, Niemcy -
Sobota, 29 lipiec 2017 - Niedziela, 30 lipiec 2017 9:00 - 3:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Czech HFT, CAFTA, ???, Czechy
-
Sobota, 05 sierpień 2017 - Niedziela, 06 sierpień 2017 9:00 - 3:00
Inne: VI Piknik HFT, Chomik Project, Góra Śląska -
Niedziela, 06 sierpień 2017 10:00 - 3:00
Puchar PFTA, Puchar DSSR: II Mistrzostwa Śląska - VI eliminacja Pucharu PFTA, ŚKS DSSR, Jaworzno (możliwa zmiana) -
Niedziela, 27 sierpień 2017 9:00 - 3:00
JURAjski Puchar Terenowy, Puchar Polsko-Czeski: Pożegnanie Wakacji, Klub Strzelectwa Pneumatycznego JURA (KSP JURA), KANION - Łazy k. Zawiercia
-
Niedziela, 03 wrzesień 2017 9:00 - 3:00
Inne: Pustynna Burza, ŁGS Orzeł LOK, Pałczew k. Łodzi (?) -
Sobota, 09 wrzesień 2017 - Niedziela, 10 wrzesień 2017 10:00 - 3:00
Puchar PFTA, Puchar WKFT: VII I VIII eliminacja Pucharu PFTA, WKFT, Jachranka -
Sobota, 16 wrzesień 2017 - Niedziela, 17 wrzesień 2017 9:00 - 3:00
Inne: Mistrzostwa Polski Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 17 wrzesień 2017 9:00 - 3:00
Inne: Jesienne Zawody HFT "Tawerniaki 2017", LOK Koło Strzelectwa Terenowego E-TAWERNA, Bojanów -
Wtorek, 19 wrzesień 2017 - Sobota, 23 wrzesień 2017 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Świata FT, Welsh Airgun and Field Target Association (WAAFTA) & World Field Target Federation (WFTF), Glanusk Estate k. Crickhowell, Powys, Walia -
Sobota, 23 wrzesień 2017 - Niedziela, 24 wrzesień 2017 9:00 - 3:00
Puchar Hunterów: III i IV eliminacja Pucharu Hunterów, Hunter Team, Kalety -
Sobota, 30 wrzesień 2017 - Niedziela, 01 październik 2017 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Europy HFT, CAFTA, Choltice, Czechy
-
Piątek, 13 październik 2017 - Niedziela, 15 październik 2017 9:00 - 3:00
Puchar DSSR: X Zlot Strzelecki w Zakrzowie, ŚKS DSSR, Zakrzów -
Niedziela, 15 październik 2017 10:00 - 3:00
Puchar WKFT: Zakończenie Pucharu WKFT, WKFT, Poligon Wesoła k. Warszawy -
Sobota, 21 październik 2017 - Niedziela, 22 październik 2017 9:00 - 4:00
Zawody międzynarodowe: HFT Slovak Open, Slovak Airgun Field Target Association (SAFTA), Skýcov, Słowacja -
Niedziela, 22 październik 2017 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: VI eliminacja Puchar Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek
-
Sobota, 11 listopad 2017 - Niedziela, 12 listopad 2017 9:00 - 3:00
Puchar Hunterów, Puchar Polsko-Czeski: V i VI eliminacja Pucharu Hunterów, Hunter Team, Pyskowice -
Sobota, 11 listopad 2017 9:00 - 3:00
Inne: Jesienne zawody FHC, Chomik Project, Wrocław -
Niedziela, 12 listopad 2017 9:00 - 3:00
Puchar DGST Beaver: V eliminacja Pucharu DGST, DGST LOK Beaver, Duszniki Zdrój -
Niedziela, 19 listopad 2017 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: Zakończenie Pucharu Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek
-
Niedziela, 03 grudzień 2017 9:00 - 3:00
Puchar DGST Beaver: Zakończenie Pucharu DGST, DGST LOK Beaver, Jeziorki