Kalendarz strzelecki
-
Niedziela, 03 styczeń 2016 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy KKST: III eliminacja, Krakowski Klub Strzelectwa Terenowego (KKST), Pasternik (?) - Kraków -
Niedziela, 17 styczeń 2016 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy KKST: IV eliminacja, Krakowski Klub Strzelectwa Terenowego (KKST), Pasternik (?) - Kraków
-
Niedziela, 07 luty 2016 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy, Puchar Hunterów: II eliminacja, Hunter Team, ? -
Niedziela, 07 luty 2016 9:00 - 3:00
Puchar Beaverów: I eliminacja, DGST LOK BEAVER, ? -
Niedziela, 14 luty 2016 9:00 - 3:00
Liga Zimowa WSST: IV eliminacja - Spotkanie Walentynkowe, WSST Strzelec, Poznań i okolice -
Niedziela, 21 luty 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: I eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 28 luty 2016 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy, JURAjski Puchar Terenowy: III eliminacja, Klub Strzelectwa Pneumatycznego JURA (KSP JURA), ZALEW - Łazy k. Zawiercia -
Niedziela, 28 luty 2016 9:00 - 3:00
Puchar Beaverów: II eliminacja, DGST LOK BEAVER, ?
-
Niedziela, 06 marzec 2016 9:00 - 3:00
Puchar ŁGS: Operacja Stalingrad, ŁGS Orzeł LOK, Moszczenica -
Niedziela, 13 marzec 2016 9:00 - 3:00
Liga Zimowa WSST: V eliminacja - Wielki Finał Ligi Zimowej, WSST Strzelec, Poznań i okolice -
Niedziela, 13 marzec 2016 9:00 - 3:00
Puchar Zimowy, Puchar Zimowy KKST: IV eliminacja, Krakowski Klub Strzelectwa Terenowego (KKST), ? -
Niedziela, 20 marzec 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: II eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 27 marzec 2016 - Poniedziałek, 28 marzec 2016 9:00 - 4:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Świata HFT , UKAHFT, Kelmarsh, Anglia
-
Sobota, 09 kwiecień 2016 9:00 - 3:00
Puchar DSSR: Zawody Muli-konkurencyjne DSSR HFT/FT, Śląski Klub Strzelecki DSSR, Jaworzno (?) -
Sobota, 16 kwiecień 2016 - Niedziela, 17 kwiecień 2016 9:00 - 3:00
Puchar PFTA, Puchar WKFT: Otwarcie Pucharu PFTA, Warszawski Klub Field Target (WKFT), Jachranka k. Warszawy -
Niedziela, 24 kwiecień 2016 9:00 - 3:00
Inne: Inauguracyjne zawody Formuła Hunter Classic, Chomik Project, Góra Śląska -
Niedziela, 24 kwiecień 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: III eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Sobota, 30 kwiecień 2016 - Niedziela, 01 maj 2016 9:00 - 3:00
Puchar Polsko-Czeski: Zlot strzelecki w Starkovie, CAFTA, Starkov, Czechy
-
Wtorek, 03 maj 2016 9:00 - 3:00
Puchar Beaverów: III eliminacja, DGST LOK BEAVER, ? -
Sobota, 07 maj 2016 - Niedziela, 08 maj 2016 9:00 - 3:00
Puchar PFTA: II eliminacja Pucharu PFTA w Kolibkach, SG3M, Kolibki -
Sobota, 14 maj 2016 9:00 - 3:00
Puchar DSSR: I Otwarte Mistrzostwa Śląska LOK, Śląski Klub Strzelecki DSSR, Jaworzno (?) -
Niedziela, 22 maj 2016 9:00 - 3:00
Puchar Konfederacji Zachodniej: ??? eliminacja, Lubuska Grupa Strzelectwa Terenowego (LGST), ? -
Niedziela, 22 maj 2016 9:00 - 3:00
Puchar ŁGS: Zawody wiosenne, ŁGS Orzeł LOK, Pałczew -
Niedziela, 22 maj 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: IV eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Sobota, 28 maj 2016 - Niedziela, 29 maj 2016 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: FT Polish Open, Warszawski Klub Field Target (WKFT), Warszawa -
Niedziela, 29 maj 2016 9:00 - 3:00
Inne: Memoriał Michała Halupczoka, Opole Team, Opole
-
Niedziela, 05 czerwiec 2016 9:00 - 4:00
Puchar PFTA, JURAjski Puchar Terenowy: III eliminacja Pucharu PFTA, Klub Strzelectwa Pneumatycznego JURA (KSP JURA), KANION - Łazy k. Zawiercia -
Niedziela, 12 czerwiec 2016 9:00 - 3:00
Puchar Konfederacji Zachodniej: Mistrzostwa Dolnego Śląska, DGST LOK BEAVER, Ośrodek Mikstat-Las -
Sobota, 18 czerwiec 2016 - Niedziela, 19 czerwiec 2016 9:00 - 3:00
Puchar Polsko-Czeski: Zlot strzelecki w Bohuminie, CAFTA, Bohumin, Czechy -
Sobota, 18 czerwiec 2016 - Niedziela, 19 czerwiec 2016 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: FT German National Championship and the German FT International Open, BDS Field Target Shooting, Baltic Sea k. Kiel, Niemcy -
Sobota, 25 czerwiec 2016 - Niedziela, 26 czerwiec 2016 9:00 - 4:00
Zawody międzynarodowe: FT Slovak Open, Slovak Airgun Field Target Association (SAFTA), Skýcov, Słowacja -
Sobota, 25 czerwiec 2016 - Niedziela, 26 czerwiec 2016 9:00 - 3:00
Puchar Hunterów: Otwarte Mistrzostwa Polski LOK i Puchar Hunterów (III i IV eliminacja), Hunter Team, Kalety -
Niedziela, 26 czerwiec 2016 9:00 - 3:00
Inne: Dębiaki, LOK KS e-Tawerna Nowa Dęba, ZM Dezamet Nowa Dęba -
Niedziela, 26 czerwiec 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: V eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek
-
Niedziela, 03 lipiec 2016 9:00 - 4:00
Puchar PFTA: IV eliminacja Pucharu PFTA, DGST LOK BEAVER oraz LGST LOK, MIKSTAT k. Ostrowa Wielkopolskiego -
Czwartek, 14 lipiec 2016 - Niedziela, 17 lipiec 2016 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Europy FT, Hungarian Field Target Association (HFTA), Sarlóspuszta, Węgry -
Sobota, 23 lipiec 2016 - Niedziela, 24 lipiec 2016 9:00 - 3:00
Puchar PFTA: Mistrzostwa Polski FT/HFT/nHFT/Silhouette, WSST Strzelec, Radzyny k. Poznania -
Niedziela, 24 lipiec 2016 9:00 - 3:00
Puchar Hunterów: V eliminacja , Hunter Team, ? -
Sobota, 30 lipiec 2016 - Niedziela, 31 lipiec 2016 9:00 - 3:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Czech HFT, CAFTA, Praga (?), Czechy
-
Sobota, 06 sierpień 2016 - Niedziela, 07 sierpień 2016 9:00 - 3:00
Inne: V Piknik HFT, Chomik Project, Góra Śląska -
Wtorek, 16 sierpień 2016 - Sobota, 20 sierpień 2016 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Świata FT, Portuguese Shooting Federation (FPT) & World Field Target Federation (WFTF), Lizbona, Portugalia -
Sobota, 20 sierpień 2016 - Niedziela, 21 sierpień 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: Mistrzostwa Air Benchrest, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 21 sierpień 2016 9:00 - 3:00
Puchar Beaverów: IV eliminacja, DGST LOK BEAVER, ? -
Niedziela, 28 sierpień 2016 9:00 - 3:00
JURAjski Puchar Terenowy, Puchar Polsko-Czeski: Zakończenie Wakacji, Klub Strzelectwa Pneumatycznego JURA (KSP JURA), KANION - Łazy k. Zawiercia
-
Niedziela, 04 wrzesień 2016 9:00 - 3:00
Puchar Konfederacji Zachodniej: Finał PKZ'16, ?, ? -
Niedziela, 04 wrzesień 2016 9:00 - 3:00
Inne: Dwubój Tawerniany V edycja, LOK KS e-Tawerna Nowa Dęba, Strzelnica LOK Nowa Dęba -
Niedziela, 04 wrzesień 2016 9:00 - 3:00
Inne: I Hetmańskie Zawody Strzeleckie, SMS Hetman, okolice Łaz -
Sobota, 10 wrzesień 2016 - Niedziela, 11 wrzesień 2016 9:00 - 5:00
Zawody międzynarodowe: Mistrzostwa Europy HFT, Polish Field Target Association (OSPST PFTA), Łódź, Polska -
Niedziela, 25 wrzesień 2016 9:00 - 3:00
Puchar Hunterów: VI eliminacja , Hunter Team, Kalety -
Niedziela, 25 wrzesień 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: VI eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 25 wrzesień 2016 9:00 - 3:00
Puchar PFTA: Zakończenie Pucharu PFTA, Krakowski Klub Strzelectwa Terenowego (KKST), okolice Krakowa
-
Sobota, 08 październik 2016 - Niedziela, 09 październik 2016 9:00 - 3:00
Puchar DSSR: Zlot Strzelecki Zakrzów, Śląski Klub Strzelecki DSSR, Zakrzów -
Niedziela, 09 październik 2016 9:00 - 3:00
Puchar ŁGS: Zawody jesienne, ŁGS Orzeł LOK, Łaskowice -
Niedziela, 16 październik 2016 9:00 - 3:00
Puchar Beaverów: V eliminacja, DGST LOK BEAVER, ? -
Sobota, 22 październik 2016 - Niedziela, 23 październik 2016 9:00 - 4:00
Zawody międzynarodowe: HFT Slovak Open, Slovak Airgun Field Target Association (SAFTA), Skýcov, Słowacja -
Niedziela, 23 październik 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: VII eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek
-
Sobota, 05 listopad 2016 - Niedziela, 06 listopad 2016 9:00 - 3:00
Puchar Hunterów, Puchar Polsko-Czeski: Zakończenie Pucharu Polsko-Czeskiego i Pucharu Hunterów (VII i VIII eliminacja), Hunter Team, Dzierżno -
Piątek, 11 listopad 2016 9:00 - 3:00
Inne: Zawody HFT Zakończenie sezonu Chomik Project, Chomik Project, Góra Śląska -
Niedziela, 13 listopad 2016 9:00 - 3:00
Puchar Beaverów: VI eliminacja, DGST LOK BEAVER, ? -
Niedziela, 20 listopad 2016 9:00 - 3:00
Puchar Air Benchrest: VIII eliminacja, Opole Team LOK oraz Bractwo Strzeleckie z Głogówka, Głogówek -
Niedziela, 27 listopad 2016 9:00 - 3:00
Liga Zimowa WSST: I eliminacja - Rozpoczęcie Ligi Zimowej, WSST Strzelec, Fort 1A lub Czarnuch
-
Niedziela, 04 grudzień 2016 9:00 - 3:00
Inne: Mikołajkowe Dębiaki, LOK KS e-Tawerna Nowa Dęba, ZM Dezamet Nowa Dęba -
Niedziela, 11 grudzień 2016 9:00 - 3:00
Liga Zimowa WSST: II eliminacja - Spotkanie przed-Wigilijne , WSST Strzelec, okolice Poznania